Stephen King sadece kitaplarıyla değil, sinema ve tv dünyasında da uyarlamalarıyla fırtına gibi esiyor. Elbette birçok hayranı da onu takip etmeye devam ediyor. Belki de siz de kendinizi onun en büyük hayranlarından biri olarak görüyorsunuzdur. Yalnız öyle bir hayranı var ki, bu durumu tartışmaya açık bir şekilde onu ön plana çıkartıyor; sanatçı Jordan Monsell.

38 yıllık sanatçı son olarak “King Country” adını verdiği bir poster yarattı. Fevkalade güzel bir resimde King’in eserlerinden çok büyük 170+ karakteri ve referansı birleştirdi. Stephen King’in 60+ romanı, 200+ kısa hikayesi var. Kim hepsini okumuş olabilir ki? Şahsen ben isimlerini saymakta bile zorlanabilirim ki Jordan Monsell, Stephen King’in eserlerini ortaokul yıllarından beri okuyormuş ve hatta çoğu hikayenin geçtiği Maine kasabasında birkaç yıl yaşamış. Oysa bu korkunç posterde yalnızca gerçek Stephen King hayranları 170’den fazla karakteri gösterebilir. Yine de üzülmeyin çünkü Jordan Monsell kendisi gibi Stephen King hayranları için bütün karakter ve referansların açıklamalı bir listesini de hazırlamış.

Eser 13-15 Nisan tarihlerinde Pasadena’da gerçekleştirilecek Monsterpalooza etkinliğinde satışa çıkarılacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Volkan Miyanyedi
Minimalistim. Basit ve sade olan herşeyini seviyorum. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni'yim. Evliyim ve Can adından bir çocuğum var. Öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir