Kelime Partisi (aynı zamanda Jim Henson’ın Kelime Partisi olarak biliniyor), orijinal adıyla Word Party, 2016’da Netflix’te yayına başlayan bir Amerikan çizgi film dizisi. Dizi The Jim Henson Company tarafından Henson Digital Puppetry Studio kullanılarak yaratıldı. Yapımcısı Alex Rockwell.

Bailey (Fil), Franny (Çita), Kip (Valabi) ve Lulu (Panda)’yla tanışın. Bu çok sevimli yavru hayvanlar sizden eğlenceye katılmanızı ve öğrenmelerine yardımcı olmanızı istiyorlar.

Ebeveynlerin ihtiyaç duyacağı, özellikle okul öncesi çocukları için hem eğlendirici hem de eğitici. Büyükler için de aynı şeyi söylemek istiyorum. Ben izlemekten keyif alıyorum. Evet, öyle. Zaten iyi hissettiren yapımlar kategorisinde.

Film 3 sezondan oluşuyor. 1. sezonda 14 bölüm var. 2. sezonda 12 bölüm var. 3. sezonda 14 bölüm var. Toplamda 40 bölüm oluyor ve her bölüm 13 dakika sürüyor.

Bu yavru hayvanlar şarkı söylüyor, dans ediyor ve oyun oynuyorlar. Siz de çocuklarınızla beraber, yeni kelimeler kullanarak, kendileriyle pratik yapmaya, bu başarılarını bir “Kelime Partisi!” ile kutlamaya hazır olun. Emin olun ki çocuklarınız gösterinin büyük hayranı olacak.

Türkçe Fragman, Netflix‘te.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Volkan Miyanyedi
Minimalistim. Basit ve sade olan herşeyini seviyorum. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni'yim. Evliyim ve Can adından bir çocuğum var. Öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir