Burayı çok uzun zaman önce kurdum. İlk günden bu güne değişik konularda başlıklar açtım. Yazı yazmak ve araştırmak en sevdiğim hobilerimden olmasına rağmen ayda yılda bir yazıyordum ve paylaşıyordum. Günlük hayatın sorunları ile mücadele ederken kendime neredeyse hiç vakit ayıramıyordum.

Geçen zaman içinde anladım ki hayat sadece sorunlardan ibaret değil. Sadece sorunları çözmek değil. Yaşam standardımı sürekli olarak arttırmak anlık olarak beni tatmin ediyor olabilir ama bu çok uzun sürmüyor. Beni yeterince mutlu etmiyor.

Şimdi yeni bir adım atıyorum. Çünkü ruhen de beslenmeye ihtiyacım var. Ben buyum. Araştırmayı seven, yeni şeyler öğrenmek isteyen, sürekli düşünmek isteyen, hayal kuran biri.

Anladım ki burası beni ayakta tutuyor, zihinsel olarak canlı hissettiriyor. Hiçbir sosyal medyanın vermediği bir tatmin duygusu yaşıyorum. Burası küçük bir sığınak gibi; sorunlardan, işimden ve bana yaşattığı stresten alıp uzaklaştırıyor.

Okumak istiyorum, edebiyatla ilgilenmek istiyorum, sanatla ilgilenmek istiyorum, herhangi bir konuda araştırma yapmak ve bu merak duygumu tatmin etmek istiyorum. En çok da hayal etmek ve belki de paylaşmak.

Bu nedenle yepyeni bir başlangıç yapmak istedim. Geçmiş tüm içeriğe son verip, bundan sonra da canım nasıl isterse paylaşmak istiyorum. Belki size de ilham veririm. Belki yeni arkadaşlar edinirim. Belki hiçbir yerde, hiç kimseyle konuşamayacağım konularla gündem oluştururuz, tartışırız, öğreniriz, daha çok öğreniriz.

Belki hayat daha çekilir, daha yaşanılır bir yer olur. Kim bilir?

Yeniden merhaba!


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Volkan Miyanyedi
Minimalistim. Basit ve sade olan herşeyini seviyorum. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni'yim. Evliyim ve Can adından bir çocuğum var. Öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir