Okan Bayülgen ile Muhabbet Kralı – 10 Mayıs 2019

Okan Bayülgen ile Muhabbet Kralı'nda konuklarıyla "Niçin ekranlarda bu kadar çok suç ve cinayet izliyoruz" sorusunun yanıtını aradı. Okan Bayülgen'in konukları: Yaz


1
2 Paylaşım, 1 Beğeni

Okan Bayülgen ile Muhabbet Kralı'nda konuklarıyla  "Niçin ekranlarda bu kadar çok suç ve cinayet izliyoruz" sorusunun yanıtını aradı. 

Okan Bayülgen'in konukları: Yazar Selin Atasoy, Emekli Emniyet Müdürü Mesut Demirbilek, Yazar Algan Sezgintüredi, Sosyal Medya Gurusu Levent Erden, Dr. Jan Klod Kayuka, Adli Tıp Anabilim Dalı'nda Prof. Dr. Gökhan Oral.

Okan Bayülgen tv100 ile ekranlara geri döndü. İşte bu güzel oldu, beni sevindiren güzel bir haber. Ekranlarda konuşan, düşünen, tartışan, tartışma kelimesinin hakkını veren insanları görmek çölde su bulmuşum gibi sevindirdi. O kadar özlemişim ki tartışan, sohbet eden insanlardan yeni bilgiler öğrenmeyi.. keyifli bir sohbetti: İzleyin, başkalarına da izletin.

Programın konusu ilgimi fazlasıyla çekiyor. Polisiye edebiyatın, dizilerin, filmlerin hastasıyım. Türk televizyon kanallarını pek beğenmediğim için izlemiyorum ama bazen içeriği ile ilgimi çeken böyle sürprizler de olabiliyor.. Tabii günlük hayatımızda her ne kadar uzak durmaya çalışsak da hepimizin bir şekilde maruz kaldığı ya da gördüğü şiddet olayları da, belki de tam da şu zamanda mutlaka üzerinde durulması ve konuşulması gereken konulardan.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
2 Paylaşım, 1 Beğeni
Volkan Miyanyedi
Basılı hiçbir yayınım yok ama kendimi yazar olarak tanıtıyorum. Elbette nedenlerim var. En çok istediğim şeylerden biri de bir kitap yazmak. Yıllar önce unuttuğum bir çocukluk hayali. Yaşım ilerledikçe, şöyle demeliyim aslında; yaşlandıkça, çocukluğumu özlüyorum; çocukluğumla birlikte çocukluk hayallerimi. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni'yim. Evliyim ve Can adından bir çocuğum var. Öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyorum. İnsan olarak, birey olarak yalnızlaştığımız bu çağda iletişime geçmek, kendimi doğru bir şekilde ifade etmek istiyorum. Diğer taraftan ve bence genç kalmak için bunu yapmak zorundayım ve yapmak istiyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı