Freepik ücretsiz vektör tasarımının lider arama motorlarından biri. Kendi ifadeleriyle söylemek gerekirse dünya çapında grafik tasarımcılardan oluşan en geniş topluluğa sahipler.

Kullanıcılara yüksek kaliteli tasarımlar sunuyorlar. Hem kişisel hem de ticari projelerinizde kullanabileceğiniz harika içerikler sunmak için tasarım ekibi özenle seçilmiş özel çizimler ve grafik kaynakları hazırlıyorlar.

Freepik, 2010 yılında, Panoramio (Google tarafından satın alındı) gibi başarılı girişimlerin kurucusu Joaquin Cuenca ile Alejandro ve Pablo Blanes kardeşler tarafından kuruldu. Esasında 100’den fazla kişi ve onların çalışmalarıyla büyüyen bir şirket. 50’den fazla yetenekli genç, İspanya’nın güneyinde bulunan Malaga’daki ofislerinde büyük bir coşkuyla çalışıyor. 200’den fazla grafik tasarımcı ve dış ortak çalışanı ile birlikte çalışıyorlar.

Freepik her ay yaklaşık 230 ülkeden 30 milyondan fazla ziyaret alıyor.

Eminim size faydası çok olacak. Kategorilere göre ayrılmış bu siteyi ziyaret edin, serbest grafik kaynaklarının profesyonel standartlarına merhaba deyin: freepik.com

Not: Aramalarınızı İngilizce kelimeler ile yapın. Aksi durumda herhangi bir dosya ile eşleşmeyen kelime girildiğinde sponsorlu dosya sonuçları çıkıyor ve bu durumda üyelik ve para ödemesi gerektiren sonuçlar ile karşılaşıyorsunuz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Volkan Miyanyedi
Minimalistim. Basit ve sade olan herşeyini seviyorum. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni'yim. Evliyim ve Can adından bir çocuğum var. Öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir