Ücretsiz Vektör, PSD, İkon ve Fotoğraflar


Freepik ücretsiz vektör tasarımının lider arama motorlarından biri. Kendi ifadeleriyle söylemek gerekirse dünya çapında grafik tasarımcılardan oluşan en geniş topluluğa sahipler.

Kullanıcılara yüksek kaliteli tasarımlar sunuyorlar. Hem kişisel hem de ticari projelerinizde kullanabileceğiniz harika içerikler sunmak için tasarım ekibi özenle seçilmiş özel çizimler ve grafik kaynakları hazırlıyorlar.

Freepik, 2010 yılında, Panoramio (Google tarafından satın alındı) gibi başarılı girişimlerin kurucusu Joaquin Cuenca ile Alejandro ve Pablo Blanes kardeşler tarafından kuruldu. Esasında 100’den fazla kişi ve onların çalışmalarıyla büyüyen bir şirket. 50’den fazla yetenekli genç, İspanya’nın güneyinde bulunan Malaga’daki ofislerinde büyük bir coşkuyla çalışıyor. 200’den fazla grafik tasarımcı ve dış ortak çalışanı ile birlikte çalışıyorlar.

Freepik her ay yaklaşık 230 ülkeden 30 milyondan fazla ziyaret alıyor.

Eminim size faydası çok olacak. Kategorilere göre ayrılmış bu siteyi ziyaret edin, serbest grafik kaynaklarının profesyonel standartlarına merhaba deyin: freepik.com

Not: Aramalarınızı İngilizce kelimeler ile yapın. Aksi durumda herhangi bir dosya ile eşleşmeyen kelime girildiğinde sponsorlu dosya sonuçları çıkıyor ve bu durumda üyelik ve para ödemesi gerektiren sonuçlar ile karşılaşıyorsunuz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Volkan Miyanyedi
Basılı hiçbir yayınım yok ama kendimi yazar olarak tanıtıyorum. Elbette nedenlerim var. En çok istediğim şeylerden biri de bir kitap yazmak. Yıllar önce unuttuğum bir çocukluk hayali. Yaşım ilerledikçe, şöyle demeliyim aslında; yaşlandıkça, çocukluğumu özlüyorum; çocukluğumla birlikte çocukluk hayallerimi. Bilişim Teknolojileri Öğretmeni'yim. Evliyim ve Can adından bir çocuğum var. Öğrenmeyi ve paylaşmayı seviyorum. İnsan olarak, birey olarak yalnızlaştığımız bu çağda iletişime geçmek, kendimi doğru bir şekilde ifade etmek istiyorum. Diğer taraftan ve bence genç kalmak için bunu yapmak zorundayım ve yapmak istiyorum.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı